שירותי QA

שירותי QA

בעולם העסקים התחרותי של ימינו, חברות ויזמים מצפים לקבל פתרונות בתחום התוכנה בצורה מהירה ויעילה בלי בעיות או באגים (תקלות תוכנה).


אני מספקים  מאגר של חברות QA המספקות שירותי בדיקת תוכנה ותמיכה איכותית כדי למלא את כל צרכי בקרת האיכות על המוצרים והדוק של המוצרים שלך.

איזה בקרות או בקרות איכות כלולות בכל פרויקט?

מתלבטים כיצד להוזיל את עלויות הפיתוח אך לשפר את איכות התוכנה?
פנו אלינו ותוכלו לקבל עוד היום הצעות מחיר לפרוייקטים של בדיקות תוכנה ואיכות למוצרים שלכם ללא התחייבות וללא עלות!!!
המודל שלנו מוכח ככלי יעיל ביותר במהלך תהליך הפיתוח שלך.

הפחתת עלות באמצעות אוטומציה של בדיקות ידניות

אין ספק, בדיקה ידנית היא קריטית בשלבים הראשוניים של תהליך הבדיקה, אך בדיקות אוטומציה מפחיתות את עומס העבודה לבדיקה של יישום לאחר שלב ההתקנה, במיוחד כאשר ליישום מתוכננים חיי תחזוקה ארוכים או שיש דרישה לביצוע בדיקות נוספות.
בדיקות אוטומציה אינן רק חסכוניות, אלא גם מגבירות את היציבות, האפקטיביות, את היעילות ושיפור הבדיקות של התוכנה\היישום ומייצרות תוצאות עקביות ומדויקות.

תהליך QA מוכח

תהליך ה- QA של החברות שאנו עובדים איתן נבדק ומשופר ללא הרף בענף ה- IT.
אנו משתוקקים להציע לכם את החברות המובילות והטובות ביותר ביותר בעסק ומקדישים את זמננו ומאמצינו לדחוף את עצמנו ולשפר את שירותינו.


ההיסטוריה של הלקוחות המרוצים של החברות שלנו מוכיחה את הצלחתנו בכל הפניית לקוחות לחברות שלנו.

שירותי QA: בדיקות ידנית

בדיקה ידנית מבטיחה שכל הבדיקות שלך נעשות בצורה קפדנית, כדי להבטיח את איכות המוצר והיציבות שלו.
לצוותי החברות שלנו המספקות שירותי QA  ניסיון רב של שנים בבדיקת כל מיני מוצרי תוכנה והם בעלי יכולת לחזות בכל שגיאה אפשרית שיש לטפל בה.
אצלם תוכלו להיות סמוך ובטוח שהתוכנה שלך מטופלת מ 0 עד 100, ללא באגים.

בדיקת QA ו- Software

בדיקות אוטומטיות


אנו מכיריםן את החסרונות של ביצוע משימות באופן ידני, ולכן החברות שבמאגר שלנו צברו ידע רחב והרבה ניסיון מקצועי בנושא אוטומציה של בדיקות.


בעזרת I\O שלך הן יזהו את הפונקציות ואת תהליכי העבודה המתאימים ביותר לאוטומציה וייצרו סקריפטים עבורם, מה שהופך את הבדיקה לחזרה בקלות וזה יאפשר הפניית משאבים לבדיקות יצירתיות ובדיקות נוספות.


שירותי בדיקות QA לאפליקציות לנייד


המהנדסים של החברות שלנו יודעים להתאים לפלטפורמת היעד שלך את מערך הבדיקות על מנת להבטיח כראוי שהיישום שלך יביא את החוויה הטובה ביותר האפשרית.
אנו מתייחסים למגבלות המכשירים הניידים ברצינות ובודקים כל  שימוש ביישום במונחים של זיכרון וצריכת סוללה, כמו גם שימוש ברוחב הפס, ומוודאים שהעיצוב הגרפי של המוצר מגיב בצורה הטובה ביותר למסכים שונים. (רספונסיביות)בדיקת יישומי אינטרנט


צוותי ה- QA והבוחנים המקצועיים שעובדים בחברות שאנו רוצים להציע לכם בודקים את פונקציונליות היישום ומעריכים את ממשק המשתמש שלו בדפדפנים שונים כדי לספק לכם תאימות מעולה בין הדפדפנים.

 

אנו מיישמים גם בדיקות ביצועים, אבטחה ושימושיות לבדיקת יישומי האינטרנט שלנו. 

פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעות מחיר לבדיקות QA לישומים ולפיתוחים שלכם. ללא עלות וללא התחייבות

פתרונות תוכנה

לשיחה עם נציג התקשרו או מלאו את הטופס


לתיאום פגישה


סגירת תפריט